TV1 canlı izle

Merkezi Kayseri’de bulunan TV Bir TV nin canlı yayınını izleyebileceğiniz resmi olmayan web sayfasıdır.

Doğru, tarafsız ve her kitleye hitap edebilecek bir kanal olmanın yanı sıra Anadolu merkezli haberi en hızlı ve doğru şekilde dünyaya ileten bir kanalız. Tabi bunu sunarken kaliteden, içerikten ve yenilikçilik ile Türkiye’ye ulaşan tarafsız bir kanalız. İzleyicimize farklı bakış açıları sunan güvenilirliğin ismidir TV1.
Yayın Politikamız
a) Türkiye Cumhuriyeti Devletinin varlık ve bağımsızlığına, Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne, Atatürk ilke ve inkılâplarına aykırı yayın yapılmaması.
b) Toplumu şiddete, teröre, etnik ayrımcılığa sevk eden veya halkı sınıf, ırk, dil, din, mezhep ve bölge farkı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik eden veya toplumda nefret duyguları oluşturan yayınlara imkân verilmemesi.
c) İnsanların dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep ve benzeri nedenlerle hiçbir şekilde kınanmaması ve aşağılanmaması.
d) Yayınların toplumun millî ve manevî değerlerine ve Türk aile yapısına aykırı olmaması.
e) Türk millî eğitiminin genel amaçlarının, temel ilkelerinin ve millî kültürün geliştirilmesi.
f) Türkçenin; özellikleri ve kuralları bozulmadan konuşma dili olarak kullanılması; millî birlik ve bütünlüğün temel unsurlarından biri olarak çağdaş kültür, eğitim ve bilim dili halinde gelişmesinin sağlanması.

Etiketler : , , , , ,

Açılmıyor
Geç yükleniyor
Donmalar oluyor