TRT1 Osmanlı Tokadı

TRT1 den yeni komedi dizisi; Osmanlı Tokadı, oyuncu kadrosu güçlü görünen dizide Hasan Kaçan, Mazhar Alanson olacağı görünüyor.

Son zamanlarda başarılı işlere imza atan TRT1’i kutluyoruz, Osmanlı Tokadı adlı dizi Ocak 2013 de yayına gireceği düşünülmekte.

TRT1 Osmanlı Tokadı Fragmanı 1

TRT1 Osmanlı Tokadı Fragmanı 2

TRT1

Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden CanliTvX.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. CanliTvX.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Bizim amacımız, resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını bir araya getirerek daha kolay bir arama platformu sunmaktır. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim sayfasından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. CANLI TVX, TV Kanallarını kayıt etmez ve FTA (Free To Air) yayınları aktardığı için, hiçbir şekilde yasal sorumlulukları kabul etmez. Tüm sorumluluklar yayını yapan tv kanallarına aittir.

© 2014 Copyright CANLITVX - Tüm hakları saklıdır.